ATTRAKSJONER OG OPPLEVELSER
SPENNENDE STEINFORMASJONER
Med utgangspunkt i Grand Hotell kan du ta dagsturer til både Preikestolen, Kjeragbolten og Trollpikken. Trollpikken ligger i Egersund. De andre 2 kan du gjerne ta som dagstur med utgangspunkt i Egersund. Mens Preikestolen er den mektige og Kjeragbolten den utfordrende, er Trollpikken den morsomme. Turen til Trollpikken er en lett og vakker tur som passer for hele familien. Skal du til Trollpikken kan du velge den lange turen som starter i sentrum, eller kjøre til Trollpikkens parkeringsplass. Skal du til Preikestolen eller Kjerag kan du nå disse med bil som dagstur fra Egersund. Les om hver enkelt attraksjon her:
BYTUR OG SHOPPING I TREHUSBYEN EGERSUND
NYHET! AKTIVITETSPAKKER
Sammen med flere aktører i Egersund har vi satt opp mange nye kjekke aktivitetspakker. Enten du kommer med familien, vennegjengen eller kjæreesten har vi en pakker som passer for deg.
Se utvalget av våre pakker her.
SYKKELUTLEIE
NYHET 2020: Vi har fått el-sykler. Vi har kjøpt inn en stor mengde el-sykler, så nå kan du kjøpe reisepakker som inkluderer overnatting og sykler.
Les mer om sykkelpakkene våre her. Grand Hotell Egersund også har tolv vanlige sykler til uleie. Syklene kan leies av hotellets gjester og andre som ønsker å sykle rundt i Egersund. Pris for å leie sykkel og hjelm: kr 150,- per dag. Henvendelse resepsjonen. Kontakt resepsjonen på 51496060 eller
booking@grand-egersund.no for å avtale leie av de vanlige syklene.
MAGMA GEOPARK
Sjekk ut
Magma Georpark, et eventyr av naturopplevelser for både store og små.
MATPAKKE
Vi lager gjerne matpakke du kan ha med deg på tur. kr. 85,- per person. Bestilles i resepsjonen seinest kvelden før.