Eigra kjøkken & bar har åpnet i lokalene som før var Grand Restaurant.
EIGRA kjøkken & bar
I 2019 åpnet dørene til vårt nye spisested EIGRA kjøkken & bar. Dette er en ny unik møteplass i Egersund. Her får du "fun dining, sharing-style" og åpent kjøkken med grill. Vi samarbeider med lokale bønder og matprodusenter for å kunne bringe de beste mat- og drikkeopplevelser på bordet til deg. Åpent kjøkken alle dager fra mandag – lørdag.
Grand Vinkjeller
I Vinkjelleren får du en kulinarisk opplevelse med tilhørende viner og egen servitør. Passer perfekt for for grupper mellom 7 og 40 personer som ønsker en intim og stemningsfull ramme på sitt arrangement.
Julemat og julebord
Besøk Grand Hotell som ligger midt Egersund sentrum og nyt en deilig tradisjonell norsk julemiddag. Her kan du bestille bord på Eigra kjøkken & bar, eller reservere et av Grand sine selskapslokaler. Kontakt oss i dag, så skreddersyr vi et opplegg for deg og din gjeng.