Ofte kan det være en utfordring at kursgjestene forsvinner "på byen" etter middagen, det unngår dere hos oss.
På Grand Hotell ønsker gjestene å være samlet hele kvelden fordi vi har så mange spennende lokaler å tilby. Alt frå
vinkjelleren,
Losen (styrerom med sofagrupper) og egne barer.
Eigra kjøkken & bar er vårt vårt tilskudd til hotellet, et fantastisk flott spisested som åpnet i 2019. Allerede i 2021 utvidet spisestedet med en enda en avdeling
Eigra vin- og cockailbar. Konferanselokalene hos oss er funksjonelle og blir tilrettelagt for deres bruk.
Konsulatet rommer opp til 160 stk i klasseromoppsett,
auditoriet tar 59 kursgjester og Ankersalen kan både benyttes som kurslokale for mindre grupper eller deles inn i 3 grupperom. Vi kan altså arrangere kurs og eventer for enhver anledning.
Lagbygging og sosialt
Konferansegjester og grupper som kommer til oss har ofte det sosiale og lagbyggende i fokus. Over tid har vi bygget opp samarbeid med flere aktører som tilbyr masse kjekke aktiviteter som for eksempel vinsmaking, musikkquiz eller guida bytur,
les mer.
Eventplanlegging og koordinering
Dyktige og serviceinnstilte medarbeidere bistår deg i planleggingen, tar hånd om tilretteleggingen og sørger for en vellykket gjennomføring av arrangementet. I tillegg får du den gode atmosfæren, og ikke minst vårt anerkjente kjøkken som tryller fram de deiligste retter av førsteklasses lokale råvarer. En av de kjekke tilbakemeldingene vi får en når gjestene våre "føler seg hjemme hos oss på Grand Hotell"!
Vi tilbyr alt fra små møter, styremøter, dagsmøter, konferanser og kurs over flere dager. Vi skreddersyr møter etter deres behov, og hjelper dere gjerne med å krydre arrangementet med sosiale aktiviteter. Er dere på jakt etter lokale til en stor konferanse, så kan hele hotellet reserveres til en gruppe.
SEND FORESPØRSEL